AccessGratuit
Bine ati venit! Very Happy

Daca ati ajuns la aceasta pagina inseamna ca nu sunteti INREGISTRAT sau CONECTAT pe forumul AccessGratuit. Puteti face asta utilizand butoanele din meniu destinare acestor actiuni!
Salut si sunt incantat sa va cunosc ! Garfie10
AccessGratuit.com
www.accessgratuit.com
cheers

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

AccessGratuit
Bine ati venit! Very Happy

Daca ati ajuns la aceasta pagina inseamna ca nu sunteti INREGISTRAT sau CONECTAT pe forumul AccessGratuit. Puteti face asta utilizand butoanele din meniu destinare acestor actiuni!
Salut si sunt incantat sa va cunosc ! Garfie10
AccessGratuit.com
www.accessgratuit.com
cheers
AccessGratuit
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
AnDukiN
AnDukiN
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 64
<b>Varsta</b> Varsta : 30
http://www.metin2andmore.forumcreativ.ro

Salut si sunt incantat sa va cunosc ! Empty Salut si sunt incantat sa va cunosc !

Mier Iul 28, 2010 9:10 pm
Salut ! Astazi ma prezint si eu :

[b]Originea Username-ului:[/b] Nu stiu , pe un forum care nu o sa ii dezvalui numele eram nervos pe ceva si am facut un cont la misto ca nu am avut inspiratie cu numele AnDuKiN desi eu nu mai folosesc acel cont si l-am facut pentru fratele meu de 20 de ani si el a postat foarte multe mesaje si eu 0 de pe el.
[b]Numele dumneavoastra real(daca doriti):[/b]Andrei Cristian , numele de familie nu il dau.
[b]Varsta dumneavoastra:[/b]10 ani
[b]Data nasterii:[/b] 12.12.1999
[b]Locatia dumneavoastra:[/b]Craiova !
[b]Ocupatia dumnevoastra:[/b] Home .
[b]Interesele dumneavoastra:[/b] Deocamndata nu prea ma intereseaza nimic decat sa am un forum cu peste 100 de membri .
[b]De unde ati aflat de noi:[/b] De pe forumul lui Ezlidor .
Louk
Louk
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 910
<b>Varsta</b> Varsta : 73

Salut si sunt incantat sa va cunosc ! Empty Re: Salut si sunt incantat sa va cunosc !

Dum Sept 05, 2010 8:02 pm
Bine ai venit!
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum