AccessGratuit
Bine ati venit! Very Happy

Daca ati ajuns la aceasta pagina inseamna ca nu sunteti INREGISTRAT sau CONECTAT pe forumul AccessGratuit. Puteti face asta utilizand butoanele din meniu destinare acestor actiuni!
Romania, pe locul 7 in topul tarilor pregatite virtual pentru viitor. Te simti pregatit? Garfie10
AccessGratuit.com
www.accessgratuit.com
cheers

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

AccessGratuit
Bine ati venit! Very Happy

Daca ati ajuns la aceasta pagina inseamna ca nu sunteti INREGISTRAT sau CONECTAT pe forumul AccessGratuit. Puteti face asta utilizand butoanele din meniu destinare acestor actiuni!
Romania, pe locul 7 in topul tarilor pregatite virtual pentru viitor. Te simti pregatit? Garfie10
AccessGratuit.com
www.accessgratuit.com
cheers
AccessGratuit
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
Louk
Louk
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 910
<b>Varsta</b> Varsta : 73

Romania, pe locul 7 in topul tarilor pregatite virtual pentru viitor. Te simti pregatit? Empty Romania, pe locul 7 in topul tarilor pregatite virtual pentru viitor. Te simti pregatit?

Joi Oct 21, 2010 7:11 pm
România se clasează pe locul şapte în lume când vine vorba despre capacitatea sistemului informatic de internet de a permite implementarea "serviciilor viitorului", cum ar fi televiziunea prin internet sau comunicaţiile video de calitate ridicată, conform unui studiu al Said Business School, din cadrul Universităţii Oxford, efectuat la solicitarea Cisco, scrie Gândul.
Romania, pe locul 7 in topul tarilor pregatite virtual pentru viitor. Te simti pregatit? Taste_10

Cititi mai multe detalii pe site-ul Realitatea.net.
Ielex
Ielex
Administrator
Administrator
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 93
<b>Varsta</b> Varsta : 64
http://www.accessgratuit.com

Romania, pe locul 7 in topul tarilor pregatite virtual pentru viitor. Te simti pregatit? Empty Re: Romania, pe locul 7 in topul tarilor pregatite virtual pentru viitor. Te simti pregatit?

Vin Oct 22, 2010 3:49 pm
Foarte adevarat Kegan romanii sunt foarte pregatiti pe caluclator am citit acum cateva luni intr-un ziar ca un roman a spart site-ul "Nasa" politia a vrut sa il duca la racoare ,dar cei de la "Nasa" au insistat ca acesta sa vina sa lucreze pentu ei.Deci e cam adevarat romanii sunt destul de buni in lumea virtuala.
Daimon
Daimon
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 1
<b>Varsta</b> Varsta : 34
http://metin2-sg.forumz.ro

Romania, pe locul 7 in topul tarilor pregatite virtual pentru viitor. Te simti pregatit? Empty Re: Romania, pe locul 7 in topul tarilor pregatite virtual pentru viitor. Te simti pregatit?

Mier Oct 27, 2010 10:00 am
Intotdeauna am fost inteligenti ...din pacate nu primim respectul cuvenit .
KomyOmy
KomyOmy
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 157
<b>Varsta</b> Varsta : 34
http://aroundme.hi2.ro

Romania, pe locul 7 in topul tarilor pregatite virtual pentru viitor. Te simti pregatit? Empty Re: Romania, pe locul 7 in topul tarilor pregatite virtual pentru viitor. Te simti pregatit?

Mar Mar 01, 2011 2:04 pm
Da e adrvarat, o parte din romanii se pricep destul de bine la "lumea virtuala" un motiv ar fi faptul ca majoritatea sunt someri sau nu isi pot gasit de munca (din cauza situatie "superbe" in care e tara) si prin urmare isi pierd timpul liber la Pc descoperand si acaparand informatii in domeniu "virtual".

@Sirius, da si eu am auzit aceasta stire!
răzvan
răzvan
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 116
<b>Varsta</b> Varsta : 31

Romania, pe locul 7 in topul tarilor pregatite virtual pentru viitor. Te simti pregatit? Empty Re: Romania, pe locul 7 in topul tarilor pregatite virtual pentru viitor. Te simti pregatit?

Mar Mar 01, 2011 7:54 pm
Mi se pare ca ne clasam destul de bine tinand cont de saracia care este acuma in Romania , cum zicea Boc ca este crestere economica de 0,01% Smile) si ai dreptate komyOmy din cauza lipsei de ocupatie oamenii se refugiaza in lumea virtuala ceea ce nu este deloc bine ca sa zic asa , insa ca hobby e destul de bun Very Happy
KomyOmy
KomyOmy
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 157
<b>Varsta</b> Varsta : 34
http://aroundme.hi2.ro

Romania, pe locul 7 in topul tarilor pregatite virtual pentru viitor. Te simti pregatit? Empty Re: Romania, pe locul 7 in topul tarilor pregatite virtual pentru viitor. Te simti pregatit?

Mar Mar 01, 2011 8:55 pm
Da... in mintea lui Boc "toate" cresc...mai putin el lol!
Crazy.Creator
Crazy.Creator
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 11
<b>Varsta</b> Varsta : 27
http://robert-desing.net

Romania, pe locul 7 in topul tarilor pregatite virtual pentru viitor. Te simti pregatit? Empty Re: Romania, pe locul 7 in topul tarilor pregatite virtual pentru viitor. Te simti pregatit?

Dum Apr 24, 2011 9:36 pm
Haideti totusi sa nu mai derivam de la subiect.
Eu cred ca Romania se claseaza in aceasta categorie destul de bine. Sper ca pe viitor sa ajut si eu la asa ceva... Smile
Continut sponsorizat

Romania, pe locul 7 in topul tarilor pregatite virtual pentru viitor. Te simti pregatit? Empty Re: Romania, pe locul 7 in topul tarilor pregatite virtual pentru viitor. Te simti pregatit?

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum