AccessGratuit
Bine ati venit! Very Happy

Daca ati ajuns la aceasta pagina inseamna ca nu sunteti INREGISTRAT sau CONECTAT pe forumul AccessGratuit. Puteti face asta utilizand butoanele din meniu destinare acestor actiuni!
Urmeaza ca toate telefoanele sa fie ascultate: cumperi o cartela PrePay doar cu buletinul! Garfie10
AccessGratuit.com
www.accessgratuit.com
cheers

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

AccessGratuit
Bine ati venit! Very Happy

Daca ati ajuns la aceasta pagina inseamna ca nu sunteti INREGISTRAT sau CONECTAT pe forumul AccessGratuit. Puteti face asta utilizand butoanele din meniu destinare acestor actiuni!
Urmeaza ca toate telefoanele sa fie ascultate: cumperi o cartela PrePay doar cu buletinul! Garfie10
AccessGratuit.com
www.accessgratuit.com
cheers
AccessGratuit
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
Louk
Louk
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 910
<b>Varsta</b> Varsta : 73

Urmeaza ca toate telefoanele sa fie ascultate: cumperi o cartela PrePay doar cu buletinul! Empty Urmeaza ca toate telefoanele sa fie ascultate: cumperi o cartela PrePay doar cu buletinul!

Sam Feb 26, 2011 1:59 pm
Deputatul PDL de Iasi Petru Movila a anuntat ca va depune in Parlament o initiativa legislativa privind obligativitatea operatorilor de telefonie mobila de a solicita si colecta datele personale ale utilizatorilor serviciilor de tip PrePay, scrie Mediafax. Parlamentarul isi justifica propunerea prin faptul ca peste 90 la suta din apelurile primite la 112 anul trecut au fost false, iar utilizatorii nu au putut fi identificati.
Urmeaza ca toate telefoanele sa fie ascultate: cumperi o cartela PrePay doar cu buletinul! Toate-telefoanele-vor-putea-fi-ascultate-companiile-de-telefonie-obligate-sa-ceara-datele-utilizatorilor_size1
Continuarea o puteti citi pe InCont.ro.
răzvan
răzvan
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 116
<b>Varsta</b> Varsta : 31

Urmeaza ca toate telefoanele sa fie ascultate: cumperi o cartela PrePay doar cu buletinul! Empty Re: Urmeaza ca toate telefoanele sa fie ascultate: cumperi o cartela PrePay doar cu buletinul!

Sam Feb 26, 2011 7:17 pm
mi se pare o idee destul de buna , asa nimeni nu mai poate "consuma bani degeaba" deoarece se consuma o gramada de bani cu apelurile astea false Very Happy
Louk
Louk
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 910
<b>Varsta</b> Varsta : 73

Urmeaza ca toate telefoanele sa fie ascultate: cumperi o cartela PrePay doar cu buletinul! Empty Re: Urmeaza ca toate telefoanele sa fie ascultate: cumperi o cartela PrePay doar cu buletinul!

Sam Feb 26, 2011 7:54 pm
Da, insa acesta ar fi singurul avantaj dupa parerea mea. Restul sunt doar dezavantaje ce nu cred ca merita aplicate. Sa ne gandim numai la ce ar insemna ca apelurile sa ne fie ascultate (daca nu si sunt deja) si ce ar insemna sa lasam copie de pe buletin la cumpararea unei cartele cu numar, preplatite.
Wisdom
Wisdom
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 119
<b>Varsta</b> Varsta : 32
http://netcustoms.net/

Urmeaza ca toate telefoanele sa fie ascultate: cumperi o cartela PrePay doar cu buletinul! Empty Re: Urmeaza ca toate telefoanele sa fie ascultate: cumperi o cartela PrePay doar cu buletinul!

Dum Feb 27, 2011 12:38 am
Tipic romanesc... ma refer la apelurile false.. Majoritatea tinerilor nu au ce face cu vietilor asa ca isi bat joc de altii pentru ca asa ii moda.. tare as vrea sa ii vad la batranete cum se vor descurca, ca din a fi "smecher" si "cocalari" nu prea iti faci o viata.
răzvan
răzvan
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 116
<b>Varsta</b> Varsta : 31

Urmeaza ca toate telefoanele sa fie ascultate: cumperi o cartela PrePay doar cu buletinul! Empty Re: Urmeaza ca toate telefoanele sa fie ascultate: cumperi o cartela PrePay doar cu buletinul!

Dum Feb 27, 2011 8:02 am
da Kegan dar in tarile din strainatate deja se practica acest lucru Very Happy nu neaparat ca sa asculte telefoanele dar daca cineva tot te seaca la cap cu apeluri cu numar ascuns nu prea poti sa dai de el , asa dai de el imediat Very Happy
Louk
Louk
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 910
<b>Varsta</b> Varsta : 73

Urmeaza ca toate telefoanele sa fie ascultate: cumperi o cartela PrePay doar cu buletinul! Empty Re: Urmeaza ca toate telefoanele sa fie ascultate: cumperi o cartela PrePay doar cu buletinul!

Dum Feb 27, 2011 10:24 am
razvy3 a scris:in tarile din strainatate deja se practica acest lucru
Eu nu sunt prea sigur. Tind sa cred ca nu este decat un motiv de care s-a tinut acest veritabil deputat. Nu cred ca in tarile civilizate se practica asta. Bineinteles, tot in tarile civilizate, nu exista apeluri anonime la serviciile de urgenta.
răzvan
răzvan
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 116
<b>Varsta</b> Varsta : 31

Urmeaza ca toate telefoanele sa fie ascultate: cumperi o cartela PrePay doar cu buletinul! Empty Re: Urmeaza ca toate telefoanele sa fie ascultate: cumperi o cartela PrePay doar cu buletinul!

Lun Feb 28, 2011 7:15 am
de exemplu in Irlanda am fost asta vara si acolo iti trebuia buletinul sa iei alcool , tigari cartele telefonice ...Very Happy
KomyOmy
KomyOmy
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 157
<b>Varsta</b> Varsta : 34
http://aroundme.hi2.ro

Urmeaza ca toate telefoanele sa fie ascultate: cumperi o cartela PrePay doar cu buletinul! Empty Re: Urmeaza ca toate telefoanele sa fie ascultate: cumperi o cartela PrePay doar cu buletinul!

Mar Mar 01, 2011 12:30 pm
Si cei care detin deja o cartela, ce patesc?Nu o sa mai fie buna si ii obliga sa ia alta noua Smile))))?
Idee venita tipic celor care dorm prin parlament, viseaza urat apoi se trezesc si gata au aprobat legea....sunt metode de a depista pe cel care suna chiar si cu nr ascuns insa sunt costisitoare si le e mai usor sa zica "nu a putut fi identificat" de parca am trai tot in epoca de piatra, hai cu buletin, facem hartii, semnam, ne ingropam numai in hartii si hartiute eventual si niste cozi chilometrice, cand tehnologia e atat de avansata...
Continut sponsorizat

Urmeaza ca toate telefoanele sa fie ascultate: cumperi o cartela PrePay doar cu buletinul! Empty Re: Urmeaza ca toate telefoanele sa fie ascultate: cumperi o cartela PrePay doar cu buletinul!

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum