AccessGratuit
Bine ati venit! Very Happy

Daca ati ajuns la aceasta pagina inseamna ca nu sunteti INREGISTRAT sau CONECTAT pe forumul AccessGratuit. Puteti face asta utilizand butoanele din meniu destinare acestor actiuni!
La cate mesaje ajung membru cu drepturi depline Garfie10
AccessGratuit.com
www.accessgratuit.com
cheers

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

AccessGratuit
Bine ati venit! Very Happy

Daca ati ajuns la aceasta pagina inseamna ca nu sunteti INREGISTRAT sau CONECTAT pe forumul AccessGratuit. Puteti face asta utilizand butoanele din meniu destinare acestor actiuni!
La cate mesaje ajung membru cu drepturi depline Garfie10
AccessGratuit.com
www.accessgratuit.com
cheers
AccessGratuit
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
n0cL1p
n0cL1p
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 49
<b>Varsta</b> Varsta : 35
http://hukk.forumz.ro

La cate mesaje ajung membru cu drepturi depline Empty La cate mesaje ajung membru cu drepturi depline

Dum Ian 24, 2010 8:15 am
As dori si eu sa stiu la cate mesaje ajung membru cu drepturi depline , deoarece as dori sa pun un temple Smile
Louk
Louk
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 910
<b>Varsta</b> Varsta : 73

La cate mesaje ajung membru cu drepturi depline Empty Re: La cate mesaje ajung membru cu drepturi depline

Dum Ian 24, 2010 10:05 am
Ajungi membru cu drepturi depline la 10 mesaje deocamdata. Curand cred ca se va ajunge la 50 de mesaje pentru ca e prea mult spam. Asa, din 50 de mesaje avem tim sa si banam pe cel ce face spam doar ca sa ajunga la template-uri. Wink
n0cL1p
n0cL1p
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 49
<b>Varsta</b> Varsta : 35
http://hukk.forumz.ro

La cate mesaje ajung membru cu drepturi depline Empty Re: La cate mesaje ajung membru cu drepturi depline

Dum Ian 24, 2010 5:23 pm
Pai asa e corect Smile
NiKe
NiKe
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 64
<b>Varsta</b> Varsta : 27
http://romaniadesign.forumz.ro

La cate mesaje ajung membru cu drepturi depline Empty Re: La cate mesaje ajung membru cu drepturi depline

Lun Feb 22, 2010 4:15 pm
Eu zic ca trebuie fi inchis acest topic ca nu mai raspunde nimeni
Louk
Louk
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 910
<b>Varsta</b> Varsta : 73

La cate mesaje ajung membru cu drepturi depline Empty Re: La cate mesaje ajung membru cu drepturi depline

Lun Feb 22, 2010 4:50 pm
De mentionat este faptul ca de acum, membru cu drepturi depline va fi membrul cu cel putin 100 de credite AccessGratuit. Wink

Topic inchis.
Continut sponsorizat

La cate mesaje ajung membru cu drepturi depline Empty Re: La cate mesaje ajung membru cu drepturi depline

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum