AccessGratuit
Bine ati venit! Very Happy

Daca ati ajuns la aceasta pagina inseamna ca nu sunteti INREGISTRAT sau CONECTAT pe forumul AccessGratuit. Puteti face asta utilizand butoanele din meniu destinare acestor actiuni!
Verificari efectuate asupra bannerelor partenerilor Garfie10
AccessGratuit.com
www.accessgratuit.com
cheers

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

AccessGratuit
Bine ati venit! Very Happy

Daca ati ajuns la aceasta pagina inseamna ca nu sunteti INREGISTRAT sau CONECTAT pe forumul AccessGratuit. Puteti face asta utilizand butoanele din meniu destinare acestor actiuni!
Verificari efectuate asupra bannerelor partenerilor Garfie10
AccessGratuit.com
www.accessgratuit.com
cheers
AccessGratuit
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
Louk
Louk
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 910
<b>Varsta</b> Varsta : 73

Verificari efectuate asupra bannerelor partenerilor Empty Verificari efectuate asupra bannerelor partenerilor

Mier Apr 07, 2010 1:29 pm
7 aprilie 2010
Au fost eliminate 6 forumuri de la parteneri astazi pentru ca nu am mai gasit bannerul nostru pe pagina lor. Va avertizam ca astfel de controale se vor efectua periodic pentru a evita reclama gratuita din partea noastra. In plus, cei ce fac astfel de lucruri pierd pentru totdeauna posibilitatea de incheiere a unui parteneriat cu noi!
vito
vito
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 24
<b>Varsta</b> Varsta : 32
http://www.mili-texas.com

Verificari efectuate asupra bannerelor partenerilor Empty Re: Verificari efectuate asupra bannerelor partenerilor

Sam Apr 10, 2010 10:33 am
kenan te rog sa verificicodu la minibanner ca nu e bun, eu il am pus dar nu arata
Louk
Louk
Membru AccessGratuit
<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numarul mesajelor</b> Numarul mesajelor : 910
<b>Varsta</b> Varsta : 73

Verificari efectuate asupra bannerelor partenerilor Empty Re: Verificari efectuate asupra bannerelor partenerilor

Sam Apr 10, 2010 10:48 am
Da, ai dreptate. A fost sters acel fisier cu bannerul din host. Acum si-a revenit.
Continut sponsorizat

Verificari efectuate asupra bannerelor partenerilor Empty Re: Verificari efectuate asupra bannerelor partenerilor

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum